Sonax Hizmeti

sonax-oto-yikama

Oto Yıkama

Otomobilinizin iç ve dış yüzeyini doku, boya ve aksanların yapısına uygun üretilmiş özel Sonax ürünleriyle, profesyonel Sonax ekibi tarafından temizlenmesi amacıyla gerçekleştirilen bir uygulamadır. Her aşaması titizlikle gerçekleştirilir. Detaylar atlanmadan tüm iç ve dış yüzeyler kirlerlerden arındırılarak detaylı bir temizlik sağlanır. 


Araç Seramik ve Karbon Uygulaması

sonax-oto-yikamaGerçek bir nano koruma metrenin milyarda biri büyüklüğünde cam, seramik, gümüş ve elmas nano parçacıklarından oluşur.

Nano parçacıklarının yüzeye taşınmasını ise ürünün diğer içerik maddeleri sayılan su ve alkol gerçekleştirir. Nano parçacıkları yüzeye bir kere bağlandıktan sonra bir daha oradan çıkmaları neredeyse imkansızdır. -60 ile 450 derece sıcaklıklar arasında dayanıklığa sahiptirler. 50-60 bar su basıncına kadar etkilenmezler. Bu basınç, basınçlı makinelerin pompa basıncı olarak 700 bardan daha fazladır. Nano boya korumanın en önemli özelliklerinden birisi de UV ışınlarına karşı tam dayanıklılık sağlamasıdır. Seramik kaplamanın bu özellikleri onu neredeyse ölümsüz yapar.

 

Araç İç ve Dış Detaylı Yıkama
Araç Kuaför Hizmeti
Oto İlaçlama Hizmeti