Bize Sorun

Neden VIP Garage'ı seçmeliyim?
VIP Garage sizlere en kaliteli hizmeti en uygun koşullarla getirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle;

  • Arabanızın bakımı için plan program yaparak saatlerinizi boşa geçirmenizin önüne geçiyor,
  • En büyük yedek parça distribütörleri ve toptancılarıyla direkt çalışarak en kaliteli parçaları aracılara takılmadan en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyor,
  • Yapılan her işlemi 1 yıl/10.000 km garantili yaparak kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor,
  • Ve en son teknolojiyi kullanarak beklenmedik maliyetlerin önüne geçiyor ve sizlere sürpriz faturalar çıkartmıyoruz.

Arabamın bakımında neler yapılacağını bilmiyorum, nasıl emin olacağım?
Kesin olan bir şey var ki aracınızın her rutin bakımında motor yağını, yağ filtresini, hava ve polen filtresini iki bakımda bir de yakıt filtresini değiştirmeniz gerekmektedir. Uzun kilometreler sonrasında yapılması gereken ağır bakımlar hariç tüm işlemlerin kontrol sonucu gerek olursa değişmesi gerekmektedir. Örneğin sadece kilometresi doldu diye balatalarınızı değiştirmenin aslında hiçbir manası yoktur. Bu nedenle VIP Garage tüm bakım işlemleri için kesin yapılması gereken işlemleri sizler için yaparak gerek olacak diğer kontrolleri ve arıza tespit cihazı kontrollerini yaparak sizlerin araç bakımını eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılmasını sağlar.

Hangi motor yağının kullanıldığına nasıl emin olacağım?
Genelde bir servise arabanızı bakıma bıraktığınızda kullanılan parçalar, konulan yağ ile ilgili pek bilgi sahibi olmazsınız. Biz ise araç sahiplerinin arabasına neler yapıldığını bilmesi gerektiğini düşünerek tüm işlemleri gözünüzün önünde yapıyoruz. Dünya'nın en iyi yağ firmalarının en kaliteli yağlarını tamamen sizin gözünüzün önünde açarak %100 emin olmanızı sağlıyoruz.

Bakım sonrası arıza tespitini nasıl yapıyorsunuz?
Gelişen teknoloji ile birlikte araçlarda kullanılan elektronik aksamlar her geçen gün daha da artmakta. Bu nedenle de gelişmiş arıza tespit cihazlarına duyulan ihtiyaç hiç olmadığı kadar fazlalaşmakta. Bizler de bu ihtiyacın farkında olarak araçlarımızı piyasada bulunabilecek en iyi arıza tespit cihazları ile donatmaktayız. Hatta o kadar iddialıyız ki kullandığımız sistemlerin çoğu serviste bulunmadığını söyleyebiliriz.

Şirket araçlarımız için nasıl teklif alabilirim?
Filo ve şirket araçlarınıza özel kurumsal teklif almak için info@vipgaraj.net adresine mail atarak filonuza özel bakım teklifleri alabilirsiniz.

Arabamın şasi numarasını nereden bulabilirim?
Her araçta şasi numarası ön camın sol alt köşesinde ve kapı içlerinde yazmaktadır. Ancak bunun haricinde en kolay şekilde ruhsatınızdan veya trafik / kasko poliçenizden arabanızın şasi numarasına ulaşabilirsiniz.